HAKKIMIZDA

Temel düşüncemiz siz konuklarımıza rahat ve sıcacık bir atmosfer, lezzetli ve kusursuz hitmet sunmaktır. Kahve temelli bir markayız. Sizlere en leziz ve kaliteli kahveleri sunmak önceliğimizdir. Yiyeceklerimizi en taze ve kaliteli malzemeleri kullanarak hazırlarız. Usta şeflerimiz, her zaman yenilikçi bazende geleneksel ürünleri sizlerin beğenisine sunarlar. Siz konuklarımıza arkadaşlarınız, eşiniz ve ailenizle rahat bir sohbet ortamı oluşturmayı hedefleriz. Tüm şubelerimiz konsept tasarımalrımızla siz konuklarımıza çekiciliği yanında rahat, huzurlu ve sıcak bir ortamda vakit geçirmenizi isteriz. Mekanlar farklı ancak her şubelerimizde temel felsefemize uygun aynı kaliteyi sunmayı amaçlamaktayız. By Baristo ekibi olarak sizleri her an samimi, özverili ve sıcak kanlı olarak ağırlamaktayız.

VİZYON

-Faaliyette bulunduğumuz tüm bölgelerde ve büyümeyi düşündüğümüz tüm pazarlarda;

- Müşteri odaklılık yaklaşımından hareketle ulusal rekabet koşulları çerçevesinde, dünya standartlarında uygulamalar gerçekleştirmek.

- Cafe & Restaurant sektöründe akıllı yatırımlar yaparak, büyümeyle birlikte yaygın bir hizmet ağı oluşturmayı sürekli kılmak.

MİSYON

- Müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarını en uygun fiyat ve en iyi hizmetle karşılamak.

- Müşterilerimizin kendilerini rahat ve huzurlu bir ortamda vakit geçirmelerini sağlamak

- Müşterilerimize her konuda güven vermek, ilişkimizi dostluğa dönüştürmek.

- Güler yüzlü hizmet ve müşteri memnuniyeti ilkesini sürekli kılmak.

- Cafe & Restaurant sektöründeki modern yöntem ve teknikleri, müşterilerimizin ekonomik ve kültürel değerleriyle bütünleştirmek.

Sıcacık ve rahat bir atmosfer.
Lezzetli kahve, yiyecek ve kusursuz hizmet.