By Baristo Sakarya, 14 Şubat Sevgililer Gününe özel düzenlenen konserde unutulmaz bir gece yaşandı. Şükrü&Mürvet Orkestrasının romantik şarkıları ile mest olan konuklar, sevdikleri ile romantik bir 14 Şubat geçirmenin keyfini çıkardı.

UNUTULMAZ KONSER

Serdivan Medeniyet Caddesinde bulunan By Baristo, 14 Şubat Sevgililer Gününe özel düzenlediği konsere yoğun katılım oldu. O Ses Türkiye yarışmacıları Şükrü&Mürvet Orkestrasının muhteşem aşk şarkıları ile romantik bir gece geçiren konuklar, unutamayacakları bir 14 Şubat yaşadı. Misafirlere kalp şeklinde özel 14 Şubat pastası ikram edilen gecede, Şükrü&Mürvet’in romantik şarkıları ile hep birlikte seslendirildi.  Gecede ayrıca katılımcılara sürpriz hediyelerde verildi.

SÜRPRİZLER DEVAM EDECEK

Rezervasyonları günler öncesinden dolan konser etkinliğine katılan herkese teşekkür eden By Baristo İşletme Müdürü Yiğit Ertaş, “Bu gibi etkinliklere imza atmaya devam edeceğiz. Sakarya’da kafe restoran sektöründe güçlü bir marka olmanın bilinci ile, değerli konuklarımıza her zaman en iyisini verme gayretimiz sürecek. Önümüzdeki aylarda bu gibi etkinliklerle konuklarımızın karşısına çıkacağız. Tüm Sakarya sürprizlerimize hazır olsun” dedi.